У харківських багатоповерхівках кабельні мережі пустять по одній трубі
18:15 24.01.2012
All News

КСП «Інженерні мережі» спільно з ТОВ «Інститут Харківпроект» вивчає можливість пустити телекомунікаційні мережі в харківських багатоповерхівках по одній трубі.
Про це сьогодні, 24 січня, на засіданні постійної комісії з питань ЖКГ, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Харківської міської ради повідомив директор КСП «Інженерні мережі» Юрій Клейшмідт.
«Сьогодні дійшло до того, що в під'їздах розташовується по дев'ять різних стояків від різних кабельних операторів та Інтернет-провайдерів. Я вже не кажу про те, що коїться на технічних поверхах і на дахах. Тому є задум реалізувати такий проект. Він може розвиватися в різних напрямках, але найреальніше - це облаштувати в будинку один стояк, де проходимуть кабелі всіх провайдерів та операторів», - повідомив директор підприємства.
Юрій Клейшмідт також додав, що для реалізації проекту вивчається можливість використовувати заварені сміттєпроводи. «Я не кажу, що це на 100% можливий варіант, але ми над цим думаємо і вивчаємо таку можливість. До остаточного висновку дійдемо приблизно через місяць», - сказав директор КСП «Інженерні мережі».
Latest news
14:06 28.06.2026
У Харкові відзначили День Конституції18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції