У гімназії №169 відсвяткували початок навчального року
10:25 01.09.2013
All News

Перший дзвоник продзвенів сьогодні, 1 вересня, в Харківській гімназії №169.
У святковій лінійці взяли участь Харківський міський голова Геннадій Кернес, заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов, представники адміністрації району. Міський голова вручив школярам подарунки до початку навчального року: «Букварик харківського першокласника», комплект футбольних м'ячів, а від себе і від народного депутата Валерія Писаренка - комплекти зібрань світової художньої літератури та сертифікати на придбання спортивного інвентарю.
«Сьогодні, 1 вересня, у День знань, перед нами пройшли першокласники. Вони внесли позитивні емоції, і ми бажаємо їм щастя і успіхів. Школа для першокласників - це новий будинок, нові знання, нові відкриття. Батьки передають їх другим батькам - вчителям, які будуть розкривати їх здібності і таланти. Для випускників рік за роком - це нові звершення і перемоги. Наш девіз: бути харків'янином - це престижно, і нам важливо, щоб підростаюче покоління прийняло естафету прославлення і відродження Харкова. Ми відроджуємо шкільні стадіони по всьому місту, і в найближчий тиждень завершимо реконструкцію стадіону у вашій гімназії, де ви зможете займатися спортом і розвиватися. Бажаю першокласникам осягати все нове, а випускникам - правильно вибрати свій життєвий шлях», - зазначив міський голова, вітаючи школярів з початком навчального року.
Геннадій Кернес відвідав шкільний стадіон, де проходили святкові змагання, поспілкувався з юними спортсменами та побажав їм нових досягнень і нагород. Потім міський голова побував на першому уроці у випускному класі.
Довідка. Комунальний заклад «Харківська гімназія №169 Харківської міської ради Харківської області» відкрито 1992 року. У 2013/2014 навчальному році в гімназії будуть функціонувати 29 класів, в яких будуть навчатися 870 учнів. Навчальний процес забезпечують 70 педагогів, в тому числі 43 спеціаліста вищої категорії та два відмінника освіти.
За 2012/2013 навчальний рік у гімназії були підготовлені стипендіат Харківської міської ради, стипендіат народного депутата України Валерія Писаренка, вісім призерів обласних предметних олімпіад, 241 переможець міжнародних та всеукраїнських конкурсів, призер чемпіонату СНД з таеквондо, призер Кубка світу, два призери чемпіонату Європи і три призери чемпіонату України з радіопеленгації, а також призер чемпіонату Європи з орієнтування, два призери чемпіонату України з лижного орієнтування та призер чемпіонату України з велоорієнтування.
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів













































































