У філармонії введуть систему бонусів для постійних слухачів

15:03 16.09.2013
All News
У філармонії введуть систему бонусів для постійних слухачів

У Харківській обласній філармонії введуть бонусну систему для постійних слухачів, вона почне діяти цього концертного сезону.


Про це, як передає сайт ХОФ, повідомив директор - головний диригент філармонії Юрій Янко.

«Якщо торік ми робили наголос на знижках, то цього сезону - на бонусах. Тому що ми розраховуємо на слухача, який приходитиме до нас не один раз, а багато разів. Бонуси можуть бути якнайрізноманітніші. При купівлі квитків бонуси накопичуватимуться. Тож у разі тривалої співпраці відвідувати концерти буде не тільки приємно, а й вигідно», - зазначив директор філармонії. Він також підкреслив, що, поряд із нововведенням, залишаться знижки для пенсіонерів та студентів.

Як уточнили в прес-службі філармонії, систему бонусів поки що розробляють. Вона діятиме так, як подібні накопичувальні системи в супермаркетах, і дасть змогу постійним слухачам 
заощадити на придбанні квитків до філармонії.
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials