У 2012 році у відділенні для дітей-відмовників лікарні №17 побували 28 малюків
13:51 05.03.2013
All News

У 2012 році у відділенні для дітей, позбавлених батьківської опіки, лікарні №17 тимчасово знаходилося 28 малюків.
Про це сьогодні, 5 березня, повідомила завідувач педіатричним відділенням міської клінічної багатопрофільної лікарні №17 Анжела Берус.
Зараз тут знаходиться чотири дитини, троє з яких позбавлені батьківського піклування. В одного є мати, яка проходить лікування в медичному закладі.
Як повідомила заввідділенням, цей підрозділ розрахований на 8 чоловік. Тут знаходяться малюки, які ще не мають офіційного статусу дитини-сироти, у деяких з них є проблеми з оформленням документів. Серед дітей є такі, яким необхідно провести обстеження й лікування, що і забезпечує лікарня. Після того, як всі документи вже оформлені і дитина не потребує стаціонарного лікування, її направляють у дитячий будинок.
Спальня для малюків обладнана вісьмома ліжками, пеленальним столиком і необхідним інвентарем, є також кімната з іграшками та м'якими меблями.
Нагадаємо, в 2011 році за дорученням Харьківського міського голови Геннадія Кернеса відділення було капітально відремонтовано. У підрозділі зроблено ремонт за рахунок залучених позабюджетних коштів у розмірі понад 50 тис. грн. Але утримання малюків здійснюється за рахунок коштів міського бюджету. Під час ремонту було встановлено водонагрівача для постійної подачі гарячої води. Нові вікна дозволяють проводити цілодобове провітрювання приміщень, безпечне для життя дітей. Приміщення обладнані новими меблями, м'яким інвентарем, іграшками, предметами догляду.
Latest news
17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції15:25 26.06.2026
Харків представив міжнародній спільноті модель модернізації інфраструктури під час війни13:35 26.06.2026
ЄЕК ООН наголосила на важливості підготовки інвестиційних проєктів для відновлення міст10:10 26.06.2026
Ігор Терехов обговорив з міжнародними партнерами підтримку енергетики та водопостачання Харкова09:09 26.06.2026
Харків залучає Швецію до посилення критичної інфраструктури20:45 25.06.2026
Ігор Терехов обговорив на URC 2026 роль самоврядування у відбудові України20:06 25.06.2026
Олександр Новак зустрівся з керівником офісу УВКБ ООН у Харкові19:20 25.06.2026
Ігор Терехов підписав меморандум про співпрацю АПМГ з польськими містами







































































