Торік у хоспісі надали допомогу 186 харків'янам
14:33 02.04.2012
All News

186 чоловік пройшли лікування у відділенні «Хоспіс» Харківської міської клінічної багатопрофільної лікарні №17 у 2011 році.
Про це сьогодні, 2 квітня, повідомила завідувачка відділення Ірина Монастирська.
Вона зазначила, що потреба в місцях є. На сьогодні у відділенні зайняті 48 ліжок із 50.
«Хоспіс відрізняється від інших відділень лікарні і потребує особливого підбору медичного персоналу. Наша мета - у наданні паліативної допомоги пацієнтам. Мається на увазі допомога, спрямована на полегшення загального стану хворого. Це і медична, і психологічна допомога. Ми допомагаємо не тільки пацієнтам, а й їхнім сім'ям», - зазначила Ірина Монастирська.
Вона підкреслила, що в кожного хворого є своя кімната, де є все потрібне - ліжко, шафа, стілець, тумбочка. Усю медичну допомогу в хоспісі надають безкоштовно, час перебування пацієнтів у відділенні не обмежено. Деяких пацієнтів виписують через поліпшення загального стану.
За словами завідувачки відділення, для надання повноцінної паліативної допомоги в Харкові потрібно 150 хоспісних ліжок.
Нагадаємо, навесні відкриється друга черга відділення «Хоспіс» ще на 30 ліжок.
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів