«Тепломережі» планують встановити теплові пункти в кожному будинку
13:20 24.09.2013
All News

КП «Харківські теплові мережі» планує встановити індивідуальні теплові пункти в житлових будинках.
Про це сьогодні, 24 вересня, у прес-центрі Харківської міської ради повідомив генеральний директор підприємства Сергій Андрєєв.
Мова йде про те, щоб замінити центральні теплові пункти, де підігрівається вода, іншою схемою нагрівання та подачі води. В результаті доведеться ліквідувати близько 80-ти вбудованих котелень у підвалах житлових будинків.
«З середини 80-х років у системі гарячої води немає рециркуляції, тому за ніч вода остигає. Перейшовши на роботу індивідуальних теплових пунктів, ми зменшимо обсяг роботи насосів і збільшимо якість гарячої води», - підкреслив директор підприємства.
Він розповів, що кошти на таку модернізацію «Харківські теплові мережі» хочуть взяти у Світового банку, отримавши кредит в 100 млн дол. Сергій Андрєєв зазначив, що ці кошти дадуть можливість якісно змінити систему теплопостачання Харкова і на 70 % вирішити проблему якості подачі гарячої води, замінивши старі труби. Зараз підприємство веде перемовини з банком про отримання грошей вже до наступного міжопалювального сезону.
Latest news
18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції15:25 26.06.2026
Харків представив міжнародній спільноті модель модернізації інфраструктури під час війни