«Тепломережі» планують встановити теплові пункти в кожному будинку
13:20 24.09.2013
All News

КП «Харківські теплові мережі» планує встановити індивідуальні теплові пункти в житлових будинках.
Про це сьогодні, 24 вересня, у прес-центрі Харківської міської ради повідомив генеральний директор підприємства Сергій Андрєєв.
Мова йде про те, щоб замінити центральні теплові пункти, де підігрівається вода, іншою схемою нагрівання та подачі води. В результаті доведеться ліквідувати близько 80-ти вбудованих котелень у підвалах житлових будинків.
«З середини 80-х років у системі гарячої води немає рециркуляції, тому за ніч вода остигає. Перейшовши на роботу індивідуальних теплових пунктів, ми зменшимо обсяг роботи насосів і збільшимо якість гарячої води», - підкреслив директор підприємства.
Він розповів, що кошти на таку модернізацію «Харківські теплові мережі» хочуть взяти у Світового банку, отримавши кредит в 100 млн дол. Сергій Андрєєв зазначив, що ці кошти дадуть можливість якісно змінити систему теплопостачання Харкова і на 70 % вирішити проблему якості подачі гарячої води, замінивши старі труби. Зараз підприємство веде перемовини з банком про отримання грошей вже до наступного міжопалювального сезону.
Latest news
18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути