Суботники допомагають місту гідно зустріти весну

13:13 23.04.2011
All News
Суботники допомагають місту гідно зустріти весну

«Суботники допомагають місту гідно зустріти весну», - вважає заступник Харківського міського голови Сергій Кадигроб.

«Так, безумовно, місто готове до свят, подекуди роботи знаходяться в завершальній стадії. Вдосконаленню межі немає, завжди здається, що можна зробити ще краще і ще б день-два, щоб привести все не просто в хороший, а в ідеальний стан, - розказав Сергій Кадигроб. - Як кожна людина вранці, так і місто після зими повинно прокинутися і вийти оновленим, чистим і красивим. Ось зараз цей процес і відбувається. І кожний житель повинен взяти участь у відродженні міста після «зимівлі». Я думаю, що суботники корисні і для суспільства в цілому, і для міста, оскільки є території, які не вимагають щоденного глобального прибирання. Після сьогоднішнього суботника вистачатиме двох-трьох чоловік, щоб підтримувати навкруги Меморіалу Слави належний порядок. Але сьогодні лад наводять і усередині мікрорайонів. Місто зацікавлено в тому, щоб діти, які живуть навкруги школи, були привчені підтримувати порядок. І суботники в цьому допомагають, оскільки школи є центрами мікрорайонів».
Суботники допомагають місту гідно зустріти весну
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials