Страйк не завадить реорганізації Міськелектротрансу

16:38 02.08.2011
All News
Страйк не завадить реорганізації Міськелектротрансу

Незважаючи на сьогоднішню акцію протесту на ХКП «Міськелектротранс», реорганізацію підприємства буде закінчено.


Про це 2 серпня на брифінгу заявив директор Департаменту транспорту і зв'язку Харківської міської ради Сергій Дульфан. 
«Прикриваючись законом про профспілкову діяльность, але не виконуючи його вимог, окремі люди говорять про те, що вони захищають права нібито постраждалих співробітників і поширюють у ЗМІ недостовірну інформацію. Там звучать брехливі твердження, що влада робить все для того, щоб Міськелектротранс знищити. Це брехня. Ми робимо все для того, щоб підприємство розвивалося, і ми не чекатимемо, поки нас розсудить історія. Є рішення про реорганізацію підприємства, і воно буде виконано», - підкреслив директор департаменту.
Він також зазначив, що останнім часом представники вільної профспілки, які нібито захищають інтереси працівників «Міськелектротрансу», поширюють у депо листівки з недостовірною інформацією. Зокрема, у них ідеться, що співробітників примушують звільнятися за власним бажанням. «Насправді здійснюється переведення на нове місце роботи. Місто не може, не хоче і не буде порушувати закон у взаєминах із працівниками комунальних підприємств», - зазначив директор Департаменту транспорту і зв'язку. Те ж саме, за його словами, стосується й інших питань: зарплата і компенсація за відпустку будуть виплачені в повному обсязі, розмір зарплати після реорганізації не зменшиться, кількість працівників залишиться тим самим, пільги на послуги ЖКГ для працівників підприємства будуть збережені.
«Люди здебільшого хочуть спокійно працювати, але їм просто не дають цього робити. Усі трудові питання мають вирішуватися в мирній формі, а тут просто потрібен був скандал», - підкреслив директор КП «Міськелектротранс» Сергій Почепецький.
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials