Споживачі Харкова розрахувалися за електроенергію на 105 відсотків
17:52 24.05.2013
All News

Рівень розрахунків у Харківській області за електроенергію, спожиту в 2013 році, становить 98,2%.
Про це сьогодні, 24 травня, повідомив начальник управління паливно-енергетичного комплексу Харківської облдержадміністрації Микола Муригін.
За його словами, середній показник розрахунків в районах Харківської області складає 103,4%, у Харкові - 105,5%. При цьому всі райони обласного центру забезпечили платежі на 100% і більше.
Загальна заборгованість за електроенергію по області складає 260 млн грн без урахування безнадійної. Як повідомив Микола Муригін, найбільш проблемними є підприємства ЖКГ, борг яких становить 199 млн грн, з них левову частку боргу мають водопостачальні підприємства. У той же час підприємства теплових мереж розрахувалися на 105%.
Промислові та сільгосппідприємства розрахувалися за спожиту електроенергію більш ніж на 100%. Але при цьому великим боржником залишається завод ім. Малишева, борг якого хоч і зменшився цього місяця вдвічі, але все одно становить на сьогодні 2,6 млн грн.
Населення області також забезпечило повну оплату - 105%, установи та організації, що фінансуються з місцевих бюджетів, розрахувалися на 107%, з держбюджету - майже на 100%, але при цьому борг останніх становить 1,1 млн грн. Серед великих боржників - Інститут проблем кріобіології та кріомедицини - 224 тис. грн, Холодногірська виправна колонія №18 - 312 тис. грн, Олексіївська виправна колонія №25 - 52 тис. грн.
Також за останній місяць в сім разів скоротили борг установи Міністерства оборони, і на сьогодні сума їхньої заборгованості становить 402 тис. грн.
«Загалом ситуація з електроенергією стабілізована. Проблеми водоканалізаційних підприємств з погашенням заборгованості вирішуватимуться найближчим часом за рахунок погашення різниці в тарифах з держбюджету, це близько 140 млн грн», - зазначив начальник управління.
За його словами, середній показник розрахунків в районах Харківської області складає 103,4%, у Харкові - 105,5%. При цьому всі райони обласного центру забезпечили платежі на 100% і більше.
Загальна заборгованість за електроенергію по області складає 260 млн грн без урахування безнадійної. Як повідомив Микола Муригін, найбільш проблемними є підприємства ЖКГ, борг яких становить 199 млн грн, з них левову частку боргу мають водопостачальні підприємства. У той же час підприємства теплових мереж розрахувалися на 105%.
Промислові та сільгосппідприємства розрахувалися за спожиту електроенергію більш ніж на 100%. Але при цьому великим боржником залишається завод ім. Малишева, борг якого хоч і зменшився цього місяця вдвічі, але все одно становить на сьогодні 2,6 млн грн.
Населення області також забезпечило повну оплату - 105%, установи та організації, що фінансуються з місцевих бюджетів, розрахувалися на 107%, з держбюджету - майже на 100%, але при цьому борг останніх становить 1,1 млн грн. Серед великих боржників - Інститут проблем кріобіології та кріомедицини - 224 тис. грн, Холодногірська виправна колонія №18 - 312 тис. грн, Олексіївська виправна колонія №25 - 52 тис. грн.
Також за останній місяць в сім разів скоротили борг установи Міністерства оборони, і на сьогодні сума їхньої заборгованості становить 402 тис. грн.
«Загалом ситуація з електроенергією стабілізована. Проблеми водоканалізаційних підприємств з погашенням заборгованості вирішуватимуться найближчим часом за рахунок погашення різниці в тарифах з держбюджету, це близько 140 млн грн», - зазначив начальник управління.
Latest news
17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції15:25 26.06.2026
Харків представив міжнародній спільноті модель модернізації інфраструктури під час війни13:35 26.06.2026
ЄЕК ООН наголосила на важливості підготовки інвестиційних проєктів для відновлення міст10:10 26.06.2026
Ігор Терехов обговорив з міжнародними партнерами підтримку енергетики та водопостачання Харкова09:09 26.06.2026
Харків залучає Швецію до посилення критичної інфраструктури20:45 25.06.2026
Ігор Терехов обговорив на URC 2026 роль самоврядування у відбудові України20:06 25.06.2026
Олександр Новак зустрівся з керівником офісу УВКБ ООН у Харкові19:20 25.06.2026
Ігор Терехов підписав меморандум про співпрацю АПМГ з польськими містами