Снігопад не вплинув на роботу електротранспорту в Харкові

15:20 13.01.2021
All News
Снігопад не вплинув на роботу електротранспорту в Харкові

Снігопад, який обрушився на Харків минулої ночі, не вплинув на роботу наземного пасажирського електротранспорту.

Про це сьогодні, 13 січня, повідомив журналістам заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євгеній Водовозов.

«Незважаючи на снігопад, у нас не було проблем з виходом тролейбусів і трамваїв із депо. Всі вони курсують за своїми маршрутами», - зазначив віце-мер.

За словами Євгенія Водовозова, дорожні служби ще з ночі були готові до опадів, тому жодних глобальних проблем снігопад не викликав.

«Сніг почав йти близько четвертої години ранку з боку аеропорту. На Олексіївці він був за півгодини. Наша техніка відразу виїхала, щоб посипати дороги сіллю. До 8:00 ми двічі пройшлися містом, а узвози та схили посипали ще піщано-сольовою сумішшю. У деяких місцях ми і зараз це робимо. А з восьмої години ранку виїхала техніка, яка прибирає сніг з доріг. Я об'їхав практично все місто: основні автомагістралі в нормальному стані, не прибрано тільки там, де припарковані машини. Але ми будемо працювати весь день, усю ніч, аби прибрати сніг повністю», - повідомив Євгеній Водовозов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials