Слобожанська олімпійська миля-2011

11:54 30.04.2011
All News
Слобожанська олімпійська миля-2011

Відбувся традиційний легкоатлетичний пробіг «Слобожанська олімпійська миля-2011», присвячений 66-й річниці з Дня Перемоги та 20-й річниці Незалежності України. Сьогодні в ньому взяли участь понад 3000 прихильників легкої атлетики.

Переможці та призери в різних категоріях були нагороджені дипломами міської ради, призами та символічними сертифікатами.
Пробіг проходив за підтримки та під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса та голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна.
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials