Сквер по бульвару Юр'єва відкриють до 15 серпня
15:09 16.07.2011
All News

Сквер по бульвару Юр'єва здадуть в експлуатацію вже до 15 серпня. Про це 16 липня заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес під час суботника в сквері по бул. Юр'єва.
Він зазначив, що крім вже встановлених лавок, урн для сміття, світильників, нової тротуарної доріжки в сквері кронують дерева, усі сухі та аварійні знесуть, посеред алеї посадять клумби. Для городян у парку встановлять кіоски з водою і морозивом. Для пільгової категорії населення громадський туалет буде безкоштовним. Основним нововведенням скверу стане спортивне містечко і дитячий майданчик, який встановлять протягом місяця.
«Це буде прекрасне місце дозвілля для малюків та їхніх батьків, а також для молоді, яка надає перевагу спортивному способові життя, - зазначив Геннадій Кернес. - Для дітей ми поставимо дві нові пісочниці, гойдалки, оновимо весь майданчик і всі ігрові об'єкти на ньому. А спортивне містечко обладнаємо новими турніками, баскетбольними кільцями і всім необхідним для заняття спортом».
Також у сквері встановлять фонтан.
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів



























































































































































































