Школи імунізації у дитячих поліклініках торік відвідали понад 8,5 тисяч чоловік

13:21 21.03.2013
All News
Школи імунізації у дитячих поліклініках торік відвідали понад 8,5 тисяч чоловік

Школи імунізації, які працюють у міських дитячих поліклініках, у минулому році відвідали 8683 слухача.


Про це сьогодні, 21 березня, повідомив директор Департаменту охорони здоров'я Юрій Сороколат.

Він зазначив, що всього у 2012 році в цих школах провели 663 заняття. Увага приділялася питанням вакцинації в рамках профілактики інфекційних захворювань, таких як дифтерія, кашлюк, правець, поліомієліт та інші. Директор департаменту підкреслив, що школи імунізації були організовані для того, щоб батьки були краще інформовані про вакцинацію.

Він також зазначив, що за 2012 рік в Харкові зафіксували 1503 випадки відмови від проведення вакцинації дітей. У той же час батьки стали менше відмовлятися від вакцинації в порівнянні з попередніми роками. Це сталося і завдяки роботі шкіл імунізації, що працюють в дитячих поліклініках. «Батьки стали більше нам довіряти. До того ж Державна служба України з лікарських засобів постійно проводить контроль за якістю вакцин, які використовуються в Україні», - підкреслив директор департаменту.

Нагадаємо, в кожному харківському лікувально-профілактичному закладі з 2008 року також працюють школи здорового харчування для батьків.
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials