Скайп-конференція до річниці аварії на Чорнобильській АЕС відбудеться у Харкові

11:08 22.04.2013
All News
Скайп-конференція до річниці аварії на Чорнобильській АЕС відбудеться у Харкові

Скайп-конференція «За майбутнє після Чорнобиля і Фукусіми» пройде 24 квітня в Харківській міській організації «Союз Чорнобиль» (початок - о 15:00).


У конференції візьмуть участь українські ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, які обговорять проведення Європейського Чорнобильського тижня.

Європейський Чорнобильський тиждень організовує Міжнародний освітній центр у м. Дортмунд (Німеччина). Цього року він пройде вдруге і охопить 150 міст Європи. У свою чергу учасники лівкідаціі з Харкова відвідають Англію, Німеччину, Туреччину, Іспанію та Польщу.

Також до річниці аварії на ЧАЕС 25 квітня в Молодіжному парку відбудеться акція «Запали свічку». Вона розпочнеться о 20:30
Скайп-конференція до річниці аварії на Чорнобильській АЕС відбудеться у Харкові
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials