Потужності зеленого господарства Харкова планують збільшити втричі
14:56 02.08.2011
All News

Кількість техніки і чисельність персоналу, зайнятих у зеленому господарстві Харкова, планують збільшити в 2,5-3 рази.
Це пов'язано з активною реконструкцією парків і скверів, появою в місті нових об'єктів благоустрою.
Про це повідомив 2 серпня директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін, відповідаючи на запитання журналістів.
«У Харкові не вистачає людей і техніки, щоб доглядати за скверами і клумбами. Сьогодні в системі зеленого господарства працює 400 осіб. Водночас, якщо, наприклад, у 2006 році ми висаджували на клумби міста 250 тис. квітів, то минулого року парки та сквери прикрасили понад 2 млн квітів. Збільшення потужності зеленого господарства приблизно втричі дасть змогу утримувати належним чином і наявні, і нові об'єкти», - зазначив директор департаменту.
Він також нагадав, що на минулій сесії міської ради депутати виділили 3,5 млн грн на будівництво сучасних теплиць для вирощування якісної розсади. Уже готовий проект нових квіткових теплиць з підвищеною виробничою потужністю і збільшеною площею. Планується, що в Харкові їх побудують дві або чотири.
Latest news
18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути