Постраждалих у ДТП на Білгородському шосе лікарі відпустили додому
13:23 05.09.2013
All News

Постраждалі у ДТП на Білгородському шосе в Харкові перебувають у задовільному стані.
Як повідомила сьогодні, 5 вересня, заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, чотирьох чоловік, які отримали забиття, вже відпустили додому. Один учасник ДТП скаржиться на біль в тазостегновому суглобі і знаходиться в лікарні на дообстеженні. Його життю нічого не загрожує.
Аварія сталася вчора о 18:45. 38-річний водій водій автомобіля «Тойота-Камрі», рухаючись Білгородським шосе з боку пр. Академіка Курчатова в напрямку вул. Академіка Проскури, виїхав на смугу зустрічного руху і врізався в пасажирський автобус МАН.
Автобус курсував за маршрутом №296 - ст. м. «Університет» - сел. П'ятихатки. На момент ДТП в салоні автобуса перебувало 45 пасажирів. У результаті аварії водій іномарки та чотири пасажири автобуса отримали тілесні ушкодження та були доставлені в міську клінічну лікарню швидкої та невідкладної допомоги ім. О. І. Мещанінова.
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів