План робіт з двомісячника «Зелена весна-2011» практично виконано
17:08 10.05.2011
All News

У загальноміських суботниках, які пройшли в Харкові 26 березня, 2, 16 і 23 квітня, взяло участь близько 165 тисяч осіб.
Про це повідомила заступник директора Департаменту комунального господарства Харківської міської ради Марина Борисенко в ході засідання постійної комісії Харківської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста, яке відбулося 10 травня.
«Саме завдяки організації загальноміських суботників ми змогли розгорнути роботи з наведення порядку в місті широким фронтом. На масові роботи з очищення Харкова від зимової «спадщини» вийшли депутати міськради та працівники виконавчого комітету, курсанти, студенти, школярі. Завдяки роботі районних адміністрацій міста через активні будинкові комітети вдалося залучити городян до санітарного очищення території», – зазначила Марина Борисенко.
За її інформацією, станом на 5 травня план робіт двомісячника «Зелена весна-2011», який стартував 15 березня, виконано на 95 %. Для контролю за ходом проведення двомісячника з 11 квітня міський штаб проводить регулярні об'їзди адміністративних районів міста.
Latest news
18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції15:25 26.06.2026
Харків представив міжнародній спільноті модель модернізації інфраструктури під час війни

















