План робіт з двомісячника «Зелена весна-2011» практично виконано
17:08 10.05.2011
All News

У загальноміських суботниках, які пройшли в Харкові 26 березня, 2, 16 і 23 квітня, взяло участь близько 165 тисяч осіб.
Про це повідомила заступник директора Департаменту комунального господарства Харківської міської ради Марина Борисенко в ході засідання постійної комісії Харківської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста, яке відбулося 10 травня.
«Саме завдяки організації загальноміських суботників ми змогли розгорнути роботи з наведення порядку в місті широким фронтом. На масові роботи з очищення Харкова від зимової «спадщини» вийшли депутати міськради та працівники виконавчого комітету, курсанти, студенти, школярі. Завдяки роботі районних адміністрацій міста через активні будинкові комітети вдалося залучити городян до санітарного очищення території», – зазначила Марина Борисенко.
За її інформацією, станом на 5 травня план робіт двомісячника «Зелена весна-2011», який стартував 15 березня, виконано на 95 %. Для контролю за ходом проведення двомісячника з 11 квітня міський штаб проводить регулярні об'їзди адміністративних районів міста.
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів

















