Після капремонту відкрили ще один вихід станції метро «Історичний музей»
09:01 13.12.2011
All News

Ще один пішохідний вихід станції метро «Історичний музей» - до Харківського історичного музею - відкрився сьогодні, 13 грудня, після капітального ремонту.
Як повідомив директор Департаменту комунального господарства Харківської міської ради Віктор Кітанін, під час капремонту застосовували сучасні будівельні матеріали. «Тут установлено нові поручні, з'явився підігрів сходів. Цей вихід набув нове життя. Думаю, він радуватиме харків'ян і гостей міста своїм зовнішнім виглядом і зручністю», - зазначив Віктор Кітанін.
Як підкреслив генеральний директор КП «Харківський метрополітен» Михайло Карамшук, капітальні ремонти пішохідних виходів на пл. Конституції проходять згідно з планом.
«Зобов'язання, яке, відповідно до завдання Харківського міського голови, брав на себе метрополітен щодо цього виходу зі ст.м. «Історичний музей», виконано. А вже 20 грудня плануємо відкрити останній вихід зі ст.м. «Радянська» навпроти магазину «Чарівниця», - розповів керівник метрополітену.
Крім того, уже сьогодні закриють на реконструкцію останній вихід ст.м. «Історичний музей» - до Бурсацького узвозу. Його планують відремонтувати до середини лютого наступного року.
Latest news
12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори







































