Під час святкування Водохреща цього року на лід краще не виходити
13:46 16.01.2012
All News

Головне управління з питань надзвичайних ситуацій Харківської обласної державної адміністрації рекомендує харків'янам не виходити на лід під час святкування православного свята Хрещення Господнього 19 січня.
Як повідомляють фахівці, через теплу погоду, яка трималася впродовж останніх двох місяців, лід на водоймах області не достатньо міцний. Тому занурюватися в воду 19 січня варто тільки в спеціально підготовлених місцях.
Також рятувальники нагадують:
- якщо ви вирішили зануритися у воду, порадьтеся спочатку з лікарем;
- утримайтеся від купання, якщо у вас хворе серце;
- не заходьте у воду в стані алкогольного сп'яніння.
Особливу увагу слід звернути на те, як правильно зігрітися після тривалого перебування на холоді. Рятувальники попереджають, що в жодному разі не можна вживати після процедури алкогольні напої, не можна раптово занурювати ноги в гарячу воду або відігрівати їх на гарячій батареї. Зігрівати потерпілого потрібно поступово. Можна зробити легкий масаж кінцівок.
Якщо чутливість і колір шкіри відновились, то в подальшому лікуванні немає потреби, в іншому випадку - негайно зверніться до лікаря.
Latest news
12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори