Орджонікідзевський район повністю приведуть до ладу до середини наступного тижня
11:01 09.07.2011
All News

Орджонікідзевський район, який значно постраждав від зливи і буревою, повністю впорядкують до середини наступного тижня.
Про це 9 липня під час суботника заявила голова адміністрації Орджонікідзевського району Ольга Вельможна. Зараз від дерев і гілок прибрали практично всю територію в зонах «червоних ліній», і основні сили спрямовано на прибирання подвір'ів, парків, безгосподарних територій.
Усього в районі під час буревою впало близько 150 гілок і 200 дерев. «Зараз одне з найважливіших завдань - очистити район від сміття, від деревних трісок. Загалом робота йде швидко. Наприклад, на території шкіл впало 85 дерев, але залишилося розпиляти й вивезти всього дев'ять», - повідомила голова адміністрації Орджонікідзевського району Ольга Вельможна.
Усього в суботнику взяли участь понад 2200 чоловік, у тому числі керівництво міста, депутати та працівники департаментів Харківської міської ради. 92 одиниці техніки забезпечували вивезення прибраних дерев, гілок та сміття. На 12:00 учасники суботника прибрали майже 90 тис. кв.м території, вивезли 320 куб.м відходів деревини. Робота з ліквідації наслідків стихії в Орджонікідзевському районі триває.
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів