Олександр Кривцов розповів про службу місту
15:56 11.02.2013
All News

Почесний громадянин Харкова, колишній перший заступник міського голови розповів газеті «Вечірній Харків» про роки навчання, кар'єру авіабудівника і роботу на державних посадах.
У своєму інтерв'ю Олександр Кривцов зазначив, що роки навчання виховали в ньому господарника та організатора, й це допомогало йому вже під час роботи держслужбовцем контролювати будівництво багатьох об'єктів в місті. Так, на рахунку Олександра Кривцова дуже багато зведених об'єктів. Серед них - новий корпус офтальмологічної поліклініки №14, дитсадок на вул. Чубаря, будівля стаціонару студентської поліклінікі №20, дитяча поліклініка на вул. Шевченка, поліклініка №11. Також він займався організацією будівництва будинків та благоустроєм на Північній Салтівці. На посаді першого заступника міського голови Олександр Кривцов займався не тільки будівництвом, але і всіма напрямками, які забезпечують життєдіяльність міста.
«Робота у місті виявилася найскладнішою. Ми не працювали в умовах достатнього фінансування, і потрібно було оперувати тільки наявною сумою, вибравши найважливіші напрямки. Крім того, дуже відповідальна робота з бюджетними грошима: вона пов'язана з тендерами, проектною документацією, звітами, фінансовими перевірками. Як керівник я повинен був не тільки розуміти суть процесу і вміти перевірити хід його виконання, а й відповідати за помилки», - підкреслив Олександр Кривцов.
У вересні минулого року за рекомендацією медиків Олександр Кривцов звільнився з посади першого віце-мера. Зараз він входить до складу виконкому міської ради.
«Мер був не дуже згоден з моїм бажанням піти, але я розумів, що якщо цього не зроблю відразу - мене знову затягне робота. Я відпрацював майже 40 років, з них 35 - на державній службі. Думаю, що за десятиліття моєї роботи я приніс користь місту», - зазначив Олександр Кривцов.
Довідка. У 1987-90 роках Олександр Кривцов був першим секретарем Київського райкому КПУ, з 1990 по 2001 рік - головою Київської райради. У 2001-05 роках працював заступником голови Харківської облдержадміністрації, а з 2006 року - першим заступником харківського міського голови. У 2009 році був удостоєний звання «Почесний громадянин міста Харкова». Нагороджений орденом «Знак пошани» президії Верховної Ради СРСР, українським орденом «За заслуги» II і III ступенів, а також безліччю медалей і нагрудних знаків.
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів