#Обличчя_Харкова: педіатр Тетяна Хижняк
13:05 05.09.2022
All News

Упродовж двох місяців війни лікар-педіатр Міської дитячої поліклініки №12 Тетяна Хижняк залишалась у закладі і цілодобово надавала медичну та психологічну допомогу маленьким пацієнтам та їхнім батькам.
Як повідомили у Департаменті охорони здоров’я, також лікар взяла на себе обов’язки по видачі гуманітарної допомоги, забезпечуючи пацієнтів ліками, підгузками та дитячим харчуванням.
«Також Тетяна Миколаївна піклувалась і про медичних працівників, з якими мешкала в поліклініці. Вона підтримувала їх психологічно - в тяжкі хвилини розповідала веселі історії зі свого життя і кожен день готувала смачні страви, щоб вони відчували себе як вдома в мирний час», - розповіли у департаменті.
Зазначимо, Тетяна Хижняк має 40-річний досвід роботи в медицині. Свій шлях вона почала санітаркою, потім була медичною сестрою у реанімаційному відділенні і ось уже протягом 34 років працює лікарем-педіатром та присвячує своє життя лікуванню маленьких пацієнтів.
Нагадаємо, що з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів