#Обличчя_Харкова: педіатр Тетяна Хижняк

13:05 05.09.2022
All News
#Обличчя_Харкова: педіатр Тетяна Хижняк

Упродовж двох місяців війни лікар-педіатр Міської дитячої поліклініки №12 Тетяна Хижняк залишалась у закладі і цілодобово надавала медичну та психологічну допомогу маленьким пацієнтам та їхнім батькам.

Як повідомили у Департаменті охорони здоров’я, також лікар взяла на себе обов’язки по видачі гуманітарної допомоги, забезпечуючи пацієнтів ліками, підгузками та дитячим харчуванням. 

«Також Тетяна Миколаївна піклувалась і про  медичних працівників, з якими  мешкала в поліклініці. Вона підтримувала їх психологічно - в тяжкі хвилини розповідала веселі історії зі свого життя і кожен день готувала смачні страви, щоб вони відчували себе як вдома в мирний час», - розповіли у департаменті.

Зазначимо, Тетяна Хижняк має 40-річний досвід роботи в медицині. Свій шлях вона почала санітаркою, потім була медичною сестрою у реанімаційному відділенні і ось уже протягом 34 років працює лікарем-педіатром та присвячує своє життя лікуванню маленьких пацієнтів. 

Нагадаємо, що з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials