#Обличчя Харкова. Єгор Оржицький - старший майстер КСП «Харківміськліфт»

15:39 18.07.2022
All News
#Обличчя Харкова. Єгор Оржицький - старший майстер КСП «Харківміськліфт»

З початку війни старший майстер з технічного обслуговування внутрішньобудинкових електромереж КСП «Харківміськліфт» Єгор Оржицький працює над відновленням світла у житлових будинках Холодногірського району.

У 2010 році Єгор Оржицький пройшов навчання й отримав спеціальність електромонтера на СКП «Харківміськліфт», де й розпочав свою професійну діяльність. Потім протягом деякого часу  працював в інших компаніях міста, а у 2018 році повернувся на підприємство та обійняв посаду старшого майстра. Крім того, зараз чоловік навчається у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». 

Єгор Оржицький - одноліток незалежної України. Однак, незважаючи на молодий вік,  він є грамотним фахівцем і відповідальним керівником свого підрозділу. З перших днів війни разом зі своїми підлеглими відпрацьовує заявки харків’ян. 

«Єгор часто використовував свій особистий транспорт для виконання термінових робіт, особливо в перші дні війни. Також, якщо того потребує ситуація, він сідає за кермо машини аварійної служби КСП «Харківміськліфт», - розповіли на підприємстві. 

На ліквідацію аварійних ситуацій майстер виїжджає у будь-який час доби. 

«Якщо трапилася пожежа чи руйнування у житловому будинку, чи вдень, чи вночі, обов’язково виїжджаю особисто. Адже перш ніж працівники ДСНС розпочнуть гасити пожежу, наші електромонтери мають зупинити подачу електроживлення на будинок, а вже після усунення займання - відремонтувати систему та забезпечити мешканців світлом», - розповів Єгор Оржицький.  

Нагадаємо, що з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитися у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials