Низку відомчих гуртожитків планують взяти на баланс міста

13:17 25.07.2013
All News
Низку відомчих гуртожитків планують взяти на баланс міста

Деякі відомчі гуртожитки планується передати до комунальної власності міста.


Про це сьогодні, 25 липня, в ході засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив перший заступник Харківського міського голови Андрій Парамонов.

За його інформацією, в це число ввійдуть деякі заводські гуртожитки, а також гуртожитки підприємства «Промбуд-2», чия будівля по вул. Тимурівців, 33 горіла 6 травня. Тоді, нагадаємо, загорілися технічні приміщення гуртожитку. В результаті пожежі й сильного задимлення загинули три людини, ще дев'ять були госпіталізовані.

«Є план з передачі на баланс міста гуртожитків заводу ім. Малишева, низки гуртожитків ПАТ «Промбуд-2» та деяких інших гуртожитків підприємств, розташованих на території Харкова. Це державні підприємства або ті, які вже стали приватними. Є закон, є програма, які дозволяють здійснити передачу цих будинків до комунальної власності. Це актуально, оскільки ми зможемо розробити ряд заходів щодо забезпечення безпечного проживання харків'ян у цих приміщеннях. Крім того, потрібно розібратися і зрозуміти, яка ж кількість людей проживає в цих гуртожитках і яка зареєстрована», - зазначив Андрій Парамонов.

Перший заступник міського голови уточнив, що протягом місяця буде проведено попередній перепис мешканців гуртожитків, до кінця року це питання буде вирішено остаточно.
Низку відомчих гуртожитків планують взяти на баланс міста
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials