На скеледромі «Вертикаль» пройшов фестиваль пам'яті загиблих альпіністів
21:07 20.06.2014
All News

Фестиваль зі скелелазіння та альпінізму «Кубок Пам'яті» відбувся 20 червня на скеледромі «Вертикаль» (пр. Маршала Жукова, 2, біля харківського Палацу спорту).
Як повідомив заступник Харківського міського голови у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов, сьогоднішній захід є одночасно світлим і сумним, оскільки турнір присвячений альпіністам, загиблим в Пакистані рік тому.
«Ці змагання показують, що спортсмени не забувають своїх загиблих колег і присвячують їм свої перемоги», - підкреслив Олександр Попов.
Він зазначив, що в Харкові сильна школа альпінізму, а на скеледромі «Вертикаль» з моменту його відкриття в минулому році відбулися вже десятки змагань зі скелелазіння різного рівня. Також він привітав усіх учасників від Харківського міського голови Геннадія Кернеса і побажав нових спортивних досягнень.
За словами президента Федерації скелелазіння Харківської області Геннадія Копійки, цей фестиваль входить до того списку заходів, які федерація організувала на пам'ять загиблих харківських альпіністів. У ньому беруть участь близько 100 спортсменів від 5 до 70 років.
Нагадаємо, рік тому, в ніч з 22 на 23 червня, учасники експедиції на восьмитисячник Нанга-Парбат (8126 м, Пакистан), харківські альпіністи Ігор Свергун, Бадаві Кашаєв і Дмитро Коняєв загинули в результаті нападу озброєних бандитів на базовий табір під вершиною.
«Ці змагання показують, що спортсмени не забувають своїх загиблих колег і присвячують їм свої перемоги», - підкреслив Олександр Попов.
Він зазначив, що в Харкові сильна школа альпінізму, а на скеледромі «Вертикаль» з моменту його відкриття в минулому році відбулися вже десятки змагань зі скелелазіння різного рівня. Також він привітав усіх учасників від Харківського міського голови Геннадія Кернеса і побажав нових спортивних досягнень.
За словами президента Федерації скелелазіння Харківської області Геннадія Копійки, цей фестиваль входить до того списку заходів, які федерація організувала на пам'ять загиблих харківських альпіністів. У ньому беруть участь близько 100 спортсменів від 5 до 70 років.
Нагадаємо, рік тому, в ніч з 22 на 23 червня, учасники експедиції на восьмитисячник Нанга-Парбат (8126 м, Пакистан), харківські альпіністи Ігор Свергун, Бадаві Кашаєв і Дмитро Коняєв загинули в результаті нападу озброєних бандитів на базовий табір під вершиною.
Latest news
20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень21:50 19.06.2026
У суботу на узвозі Клочківському обмежать рух транспорту21:21 19.06.2026
Випускники зі Слобідського району відсвяткували закінчення школи



















































