На Південному вокзалі проведуть акцію «Майстерня здоров'я»
11:43 19.03.2012
All News

Акція медичного профілактично-просвітницького проекту «Майстерня здоров'я» пройде 23 березня в Харкові на Південному вокзалі.
Як повідомив урядовий портал, захід буде присвячено профілактиці застудних захворювань і формуванню здорового способу життя. Під час акції всі охочі пасажири зможуть отримати консультації лікарів щодо профілактики застуди, поспілкуватися з медиками про стан свого здоров'я. Також усім охочим вимірюватимуть тиск і роздаватимуть медичну літературу.
Акція проходить за підтримки Громадської ради МОЗ України, ДАЗТ «Укрзалізниця», профспілки залізничників і транспортних будівельників України та Всеукраїнського лікарського товариства. Як зазначив голова Всеукраїнського лікарського товариства Олег Мусій, «Майстерня здоров'я» - це один з чотирьох соціальних проектів, які щорічно проводяться в Україні, у т.ч. і на залізничних вокзалах. «Людям часто бракує часу на зміцнення свого здоров'я, обстеження. Показово, що під час таких акцій 20-30% їхніх учасників уперше дізнаються про те, що в них не в нормі артеріальний тиск», - зазначив Олег Мусій.
Акція пройде на 15 залізничних вокзалах України.
Latest news
16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником