На майдані протестують двоє звільнених з Міськелектротрансу і група підтримки

16:42 10.08.2011
All News
На майдані протестують двоє звільнених з Міськелектротрансу і група підтримки

В акції протесту на пл. Свободи беруть участь два колишніх працівники КП «Міськелектротранс» і група підтримки.


Про це повідомив один з учасників акції, звільнений за систематичне невиконання своїх обов'язків з підприємства «Міськелектротранс» водій Олексій Сабадиш.
«Тут двоє колишніх працівників Міськелектротрансу, звільнених з підприємства, та група підпримки. Інших співробітників комунального підприємства на майдані немає», - розповів Олексій Сабадиш.
Серед 15 учасників акції - представники первинної профспілкової організації Всеукраїнського профспілки «Захист справедливості» ХКП «Міськелектротранс» та обласної ініціативно-правозахисної групи «Прорвемося!».
Нагадаємо, що 29 липня міське управління юстиції скасувало наказ про реєстрацію первинної профспілкової організації Всеукраїнського професійного союзу «Захист справедливості» ХКП «Міськелектротранс».
На майдані протестують двоє звільнених з Міськелектротрансу і група підтримки
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials