На майдані протестують двоє звільнених з Міськелектротрансу і група підтримки
16:42 10.08.2011
All News

В акції протесту на пл. Свободи беруть участь два колишніх працівники КП «Міськелектротранс» і група підтримки.
Про це повідомив один з учасників акції, звільнений за систематичне невиконання своїх обов'язків з підприємства «Міськелектротранс» водій Олексій Сабадиш.
«Тут двоє колишніх працівників Міськелектротрансу, звільнених з підприємства, та група підпримки. Інших співробітників комунального підприємства на майдані немає», - розповів Олексій Сабадиш.
Серед 15 учасників акції - представники первинної профспілкової організації Всеукраїнського профспілки «Захист справедливості» ХКП «Міськелектротранс» та обласної ініціативно-правозахисної групи «Прорвемося!».
Нагадаємо, що 29 липня міське управління юстиції скасувало наказ про реєстрацію первинної профспілкової організації Всеукраїнського професійного союзу «Захист справедливості» ХКП «Міськелектротранс».
Серед 15 учасників акції - представники первинної профспілкової організації Всеукраїнського профспілки «Захист справедливості» ХКП «Міськелектротранс» та обласної ініціативно-правозахисної групи «Прорвемося!».
Нагадаємо, що 29 липня міське управління юстиції скасувало наказ про реєстрацію первинної профспілкової організації Всеукраїнського професійного союзу «Захист справедливості» ХКП «Міськелектротранс».
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів