На концерті «ТНМК» з оркестром глядачі почують хіти у симфонічній аранжировці
15:22 27.03.2013
All News

Група «Танок на майдані Конго» та Молодіжний академічний сімфонічеcкій оркестр «Слобожанський» зіграють разом 29 березня в Харківському національному театрі опери та балету ім. М. В. Лисенка (початок - о 20:00).
Концерт відбудеться в рамках програми «Симфонічний хіп-хоп».
Як розповіли музиканти сьогодні, 27 березня, на прес-конференції в Харківській консерваторії, програма складатиметься зі старих хітів тільки на 15-20%. Композиції «Гранули», «Проїхали», «Арешт», «Шоколад», «Вода» прозвучать в новому симфонічному аранжуванні. Решта композиції стане несподіванкою для відвідувачів концерту. На сцені театру під час виступу знаходиметься близько 60 чоловік, включаючи музикантів групи.
«Диригент оркестру Юрій Яковенко - приголомшливий музикант. Він не просто керує оркестром. На репетиціях він вслухається в тексти, і, відповідно до них, вже вносить свої нюанси в звучання оркестру», - розповів лідер гурту Олег Михайлюта.
Він зазначив, що як музикант з академічною освітою вважає, що класика є основою, яка дає майбутнє будь-яким музичним стилям, навіть далеким від академічної музики.
Автор ідеї проекту - викладач консерваторії Олега Михайлюти з фаготу Гаррій Абаджян. Музиканти із задоволенням підтримали його ініціативу. «Після перших репетицій ми зрозуміли, що на правильному шляху. Я сподіваюся, що у нас все вийде і це буде не останній концерт», - підкреслив Гаррій Абаджян.
Сьогодні в консерваторії відбулася чергова репетиція «ТНМК» та оркестру «Слобожанський». Її змогли відвідати журналісти та всі бажаючі.
Учасники проекту розраховують цього року показати «Симфонічний хіп-хоп» і в інших містах України - Києві, Львові, Одесі.
Latest news
16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції15:25 26.06.2026
Харків представив міжнародній спільноті модель модернізації інфраструктури під час війни13:35 26.06.2026
ЄЕК ООН наголосила на важливості підготовки інвестиційних проєктів для відновлення міст10:10 26.06.2026
Ігор Терехов обговорив з міжнародними партнерами підтримку енергетики та водопостачання Харкова09:09 26.06.2026
Харків залучає Швецію до посилення критичної інфраструктури20:45 25.06.2026
Ігор Терехов обговорив на URC 2026 роль самоврядування у відбудові України20:06 25.06.2026
Олександр Новак зустрівся з керівником офісу УВКБ ООН у Харкові19:20 25.06.2026
Ігор Терехов підписав меморандум про співпрацю АПМГ з польськими містами13:13 25.06.2026
Харківська міськрада підписала меморандум про співпрацю з ЮНІСЕФ12:30 25.06.2026
У Харкові представили концепції відновлення пошкоджених будинків



























































