Міськрада вирішить конфлікт між мешканцями будинку по вулиці Сомівській та приватною обслуговуючою компанією
13:45 29.07.2014
All News

Зустріч мешканців будинку по вул. Сомівській, 12-б із заступником Харківського міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста Ігорем Тереховим пройшла сьогодні, 29 липня, у міській раді.
Раніше в своїй заяві на ім'я Харківського міського голови Геннадія Кернеса мешканці будинку поскаржилися на те, що житлово-експлуатаційна компанія «Харківградсервіс» припинила надавати їм деякі послуги з утримання будинку. Так, були відключені ліфти, сміття стали вивозити двічі на тиждень, а в під'їздах припинили прибирати. Тому мешканці будинку звернулися з проханням прийняти їхній будинок в комунальну власність міста.
Як з'ясувалося, конфліктна ситуація склалася через те, що деякі мешканці систематично не оплачували комунальні послуги. В результаті перед компанією утворився борг у розмірі близько 187 тис. грн, яка, в свою чергу, не може розрахуватися з комунальними підприємствами міста.
Для вирішення конфлікту Ігор Терехов доручив готувати документи для передачі будинку в комунальну власність, щоб вирішити це питання вже на найближчій сесії міськради, яка відбудеться 6 серпня. Крім того, будуть подаватися позови до суду на всіх неплатників.
За дорученням заступника міського голови, ліфти в будинку відновлять роботу вже сьогодні. Також він запропонував мешканцям будинку створити ОСББ, що дозволило б їм самостійно приймати рішення з обслуговування прибудинкової території та під'їздів, безпосередньо контролювати надані послуги.
Довідка. Будинок по вул. Сомівській, 12-б був побудований в 2008 році. Житлово-експлуатаційна організація ТОВ «Харківградсервіс», створена компанією-забудовником, надає будинку житлово-експлуатаційні послуги.
Як з'ясувалося, конфліктна ситуація склалася через те, що деякі мешканці систематично не оплачували комунальні послуги. В результаті перед компанією утворився борг у розмірі близько 187 тис. грн, яка, в свою чергу, не може розрахуватися з комунальними підприємствами міста.
Для вирішення конфлікту Ігор Терехов доручив готувати документи для передачі будинку в комунальну власність, щоб вирішити це питання вже на найближчій сесії міськради, яка відбудеться 6 серпня. Крім того, будуть подаватися позови до суду на всіх неплатників.
За дорученням заступника міського голови, ліфти в будинку відновлять роботу вже сьогодні. Також він запропонував мешканцям будинку створити ОСББ, що дозволило б їм самостійно приймати рішення з обслуговування прибудинкової території та під'їздів, безпосередньо контролювати надані послуги.
Довідка. Будинок по вул. Сомівській, 12-б був побудований в 2008 році. Житлово-експлуатаційна організація ТОВ «Харківградсервіс», створена компанією-забудовником, надає будинку житлово-експлуатаційні послуги.
Latest news
14:06 28.06.2026
У Харкові відзначили День Конституції18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції















