Міськрада створила Департамент контролю та аудиту

10:52 17.08.2011
All News
Міськрада створила Департамент контролю та аудиту

Департамент контролю та аудиту створено в складі виконавчих органів Харківської міської ради. Таке рішення 17 серпня ухвалили депутати на черговій сесії міськради.


Департамент створено в апараті міської ради з метою підвищення ефективності діяльності виконавчих органів, для посилення контролю та здійснення внутрішнього аудиту. Новий департамент виконуватиме функції контролю за дотриманням та виконанням рішень міськради, її виконавчого комітету та розпоряджень Харківського міського голови, за ефективним здійсненням виконавчими органами, підприємствами, установами та організаціями фінансово-господарської діяльності, за дотриманням Правил благоустрою території міста.
Міськрада затвердила склад департаменту: до нього увійшли фінансова інспекція, контрольна інспекція та інспекція з благоустрою міста. Харківський міський голова Геннадій Кернес в ході пленарного засідання сесії повідомив, що директором Департаменту контролю і аудиту стане заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Кадигроб.
Департамент підзвітний і підконтрольний міській раді, підпорядкований виконкому міськради, Харківському міському голові, з організаційних питань - заступникові міського голови - керуючому справами виконкому міської ради.
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials