Міський громадський транспорт працює в звичайному режимі

12:54 25.02.2014
All News
Міський громадський транспорт працює в звичайному режимі

Громадський транспорт в місті Харкові працює в штатному режимі.

Про це сьогодні, 25 лютого, повідомив директор Департаменту транспорту Сергій Дульфан. Він нагадав, що громадський транспорт - це стратегічна галузь, від працездатності якої залежить функціонування всього міського господарства. 

«На сьогоднішній день транспортні підприємства всіх форм власності працюють у штатному режимі: і метро, і тролейбуси з трамваями, і автобуси. Більше того, зараз відбулося зниження температури повітря, тому ми скоротили інтервали руху транспорту, щоб люди не мерзли на зупинках», - зазначив Сергій Дульфан. 

За його словами, на сьогодні немає жодних підстав і для зміни маршрутної мережі в місті: окрім заявлених міською владою перекриттів руху, які пов'язані з будівництвом об'єктів або ремонтом комунікацій, інших обмежень руху в Харкові немає, і транспорт може пересуватися безперешкодно.
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials