«Металіст» вийшов у раунд плей-офф Ліги чемпіонів

23:30 07.08.2013
All News
«Металіст» вийшов у раунд плей-офф Ліги чемпіонів

ФК «Металіст» сьогодні, 7 серпня, зіграв внічию в матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів з грецьким клубом ПАОК.


Гра закінчилася з рахунком 1:1. Спочатку гол на 72-й хвилині забив Себастьян Бланко, а на 83-й Томаш Нецид, який тільки-но вийшов у ПАОК на заміну, зрівняв рахунок.

Нагадаємо, перший матч між командами закінчився на користь харків'ян - 2:0. Таким чином, «Металіст» вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів і битиметься за вихід у груповий етап турніру.
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials