Медсестрам міста розповіли про профілактику їхніх професійних захворювань
15:47 30.04.2013
All News

Акція для медсестер у рамках проекту «Милосердя - милосердним» відбулася сьогодні, 30 квітня, у міській студентській лікарні.
У заході взяла участь заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.
Проект «Милосердя - милосердним» ініційований Департаментом охорони здоров'я Харківської міської ради та громадської організації «Асоціація медичних сестер м. Харкова та Харківської області» та приурочений до Міжнародного дня матері та Міжнародного дня медичної сестри.
Як розповіла Світлана Горбунова-Рубан, мета проекту - привернути увагу громадськості до найбільш пріоритетних питань галузі охорони здоров'я, а саме - питань збереження та зміцнення здоров'я дітей та жінок, а також об'єднати спільні зусилля для підвищення якості та доступності медичної допомоги, реабілітації та профілактики, в тому числі і для медичних працівників.
«Часто буває так, що люди, які дарують милосердя іншим, самі потребують милосердя. Якщо ти сам не будеш здоровий, ти не можеш в повній мірі дарувати здоров'я іншим. Тому ми почали цей проект з допомоги нашим медичним працівникам», - підкреслила заступник Харківського міського голови.
У свою чергу директор Департаменту охорони здоров'я Юрій Сороколат зазначив, що всього в Харкові працює близько 20 тис. співробітників медичної сфери, близько 8,5 тис. з яких - медсестри. Міська влада визначили ряд проблем, які виникають у співробітників цієї сфери. Показовим став особистий прийом Харківського міського голови Геннадія Кернеса, який пройшов у квітні в міській клінічній лікарні №8. Під час зустрічі міський голова прийняв близько 50 працівників лікувальних закладів міста, серед головних проблем яких - захворювання онкологією, зубне протезування, ендопротезування, добірка слухових апаратів та інше.
Юрій Сороколат повідомив, що місто постійно виділяє кошти на матеріальну допомогу медпрацівникам, допомагає оплатити складні операції.
Під час заходу медичних сестер нагородили почесними грамотами міської ради та Асоціації медичних сестер Харкова і Харківської області, а також ознайомили з сучасними аспектами профілактики онкогінекологічних захворювань шляхом вакцинації, питаннями лікування та реабілітації раку молочної залози. Також присутні розглянули питання використання методу аквагімнастики для ефективної підготовки вагітних до пологів, підвищення рівня здоров'я новонароджених та оздоровлення дітей, а також використання методу дельфінотерапії як методу реабілітації дітей та підлітків при різній патології.
Акція відбудеться за участі громадських організацій «Асоціація медичних сестер м. Харкова та Харківської області», «Мистецтво материнства», «Центр «Рівне право на життя», соціально орієнтованого бізнесу - спортклубк «Аква-спорт», харківський дельфінарій «Немо».
Latest news
17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції15:25 26.06.2026
Харків представив міжнародній спільноті модель модернізації інфраструктури під час війни13:35 26.06.2026
ЄЕК ООН наголосила на важливості підготовки інвестиційних проєктів для відновлення міст10:10 26.06.2026
Ігор Терехов обговорив з міжнародними партнерами підтримку енергетики та водопостачання Харкова09:09 26.06.2026
Харків залучає Швецію до посилення критичної інфраструктури20:45 25.06.2026
Ігор Терехов обговорив на URC 2026 роль самоврядування у відбудові України20:06 25.06.2026
Олександр Новак зустрівся з керівником офісу УВКБ ООН у Харкові19:20 25.06.2026
Ігор Терехов підписав меморандум про співпрацю АПМГ з польськими містами




























































