Котельню заводу «Хартрон» запустять до кінця серпня

13:21 20.07.2021
All News
Котельню заводу «Хартрон» запустять до кінця серпня

Котельню заводу «Хартрон», на якій зараз проводиться комплексна реконструкція, планують запустити до кінця серпня.

Про це сьогодні, 20 липня, на робочій нараді в Харківській міській раді повідомив генеральний директор КП «Харківські теплові мережі» Василь Скопенко.

Він зазначив, що зараз ведуться підготовчі роботи до запуску когенераційної установки, а також виконується капітальний ремонт двох котлів. Протягом місяця гаряче водопостачання жителям мікрорайонів Жуковського і Комунар планують відновити.

Нагадаємо, що на котельні вже побудована когенераційна станція потужністю 1 МВт, яка повністю забезпечить власною електроенергією і дозволить виробляти теплову енергію. Такий комбінований цикл підвищить ККД, оперативність управління, забезпечить ефективність і надійність котельні. В результаті понад 100 житлових будинків, сім шкіл, чотири дитячих садки і поліклініка отримають безперебійні та якісні послуги підприємства.

Зазначимо, що КП «ХТМ» виконує реконструкцію ще п'яти котелень. Крім того, за фінансової участі Світового банку в різних районах міста планується встановити близько 20 індивідуальних теплових пунктів.

© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials