Котельню заводу «Хартрон» запустять до кінця серпня
13:21 20.07.2021
All News

Котельню заводу «Хартрон», на якій зараз проводиться комплексна реконструкція, планують запустити до кінця серпня.
Про це сьогодні, 20 липня, на робочій нараді в Харківській міській раді повідомив генеральний директор КП «Харківські теплові мережі» Василь Скопенко.
Він зазначив, що зараз ведуться підготовчі роботи до запуску когенераційної установки, а також виконується капітальний ремонт двох котлів. Протягом місяця гаряче водопостачання жителям мікрорайонів Жуковського і Комунар планують відновити.
Нагадаємо, що на котельні вже побудована когенераційна станція потужністю 1 МВт, яка повністю забезпечить власною електроенергією і дозволить виробляти теплову енергію. Такий комбінований цикл підвищить ККД, оперативність управління, забезпечить ефективність і надійність котельні. В результаті понад 100 житлових будинків, сім шкіл, чотири дитячих садки і поліклініка отримають безперебійні та якісні послуги підприємства.
Зазначимо, що КП «ХТМ» виконує реконструкцію ще п'яти котелень. Крім того, за фінансової участі Світового банку в різних районах міста планується встановити близько 20 індивідуальних теплових пунктів.
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів