Харківські студенти підготували виставу, присвячену ліквідаторам аварії на ЧАЕС
15:16 09.04.2014
All News

Низка заходів, присвячених 28-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС, пройде у квітні в Харкові.
Про це на засіданні координаційної ради з питань соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок чорнобильської катастрофи, повідомив голова Харківської міської громадської організації «Союз Чорнобиль» Анатолій Губарєв.
Так, 16 квітня у Чорнобильській історичної майстерні відбудеться нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка «Мій біль - Чорнобиль», 18 квітня в Молодіжному парку, де розташований Пам'ятник жертвам і ліквідаторам аварії на ЧАЕС, пройде суботник за участю харківських студентів. А 25-26 квітня в «ЄрмиловЦентрі» пройде мистецький перформанс, який підготували студенти Харківської державної академії дизайну і мистецтв.
Традиційну акцію «Запали свічку» чорнобильці планують провести увечері 25 квітня на Північній Салтівці, біля поліклініки №10, поряд з якою хочуть побудувати храм ікони «Чорнобильський Спас». А в день трагедії, 26 квітня, відбудеться покладання квітів до пам'ятника Пожежному на Полтавському шляху і Пам'ятника жертвам і ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, біля якого пройде поминальний обід. Також до річниці чорнобильскої катастрофи ветерани організації проводять в школах уроки мужності.
Нагадаємо, з 25 березня по Салтівській лінії харківсткого метрополітену курсує вагон-музей, експозиція якого присвячена ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.
Так, 16 квітня у Чорнобильській історичної майстерні відбудеться нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка «Мій біль - Чорнобиль», 18 квітня в Молодіжному парку, де розташований Пам'ятник жертвам і ліквідаторам аварії на ЧАЕС, пройде суботник за участю харківських студентів. А 25-26 квітня в «ЄрмиловЦентрі» пройде мистецький перформанс, який підготували студенти Харківської державної академії дизайну і мистецтв.
Традиційну акцію «Запали свічку» чорнобильці планують провести увечері 25 квітня на Північній Салтівці, біля поліклініки №10, поряд з якою хочуть побудувати храм ікони «Чорнобильський Спас». А в день трагедії, 26 квітня, відбудеться покладання квітів до пам'ятника Пожежному на Полтавському шляху і Пам'ятника жертвам і ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, біля якого пройде поминальний обід. Також до річниці чорнобильскої катастрофи ветерани організації проводять в школах уроки мужності.
Нагадаємо, з 25 березня по Салтівській лінії харківсткого метрополітену курсує вагон-музей, експозиція якого присвячена ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.
Latest news
16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції15:25 26.06.2026
Харків представив міжнародній спільноті модель модернізації інфраструктури під час війни13:35 26.06.2026
ЄЕК ООН наголосила на важливості підготовки інвестиційних проєктів для відновлення міст10:10 26.06.2026
Ігор Терехов обговорив з міжнародними партнерами підтримку енергетики та водопостачання Харкова09:09 26.06.2026
Харків залучає Швецію до посилення критичної інфраструктури20:45 25.06.2026
Ігор Терехов обговорив на URC 2026 роль самоврядування у відбудові України20:06 25.06.2026
Олександр Новак зустрівся з керівником офісу УВКБ ООН у Харкові19:20 25.06.2026
Ігор Терехов підписав меморандум про співпрацю АПМГ з польськими містами13:13 25.06.2026
Харківська міськрада підписала меморандум про співпрацю з ЮНІСЕФ12:30 25.06.2026
У Харкові представили концепції відновлення пошкоджених будинків