Харків став лідером в Україні з весняного благоустрою міста
14:01 06.06.2014
All News

Харків посів лідируючі позиції в Україні під час двомісячника з весняного благоустрою та санітарної очистки міста, який проходив з 15 березня по 15 травня.
Про це сьогодні, 6 червня, повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін. За його словами, з усіх напрямків благоустрою харківські комунальники перевиконали план на 20-25%.
Після зими приводили місто до ладу працівники комунальних підприємств, які ремонтували дороги і тротуари, робили санітарну обрізку дерев, висадили кілька сот тисяч квітів і сотні дерев.
Директор департаменту зазначив, що особливу увагу в місті приділяють санітарному очищенню території. Зокрема, частина коштів, які Світовий банк виділить Харкову на програми з підвищення енергоефективності, буде спрямована на реконструкцію Дергачівського полігону.
Після зими приводили місто до ладу працівники комунальних підприємств, які ремонтували дороги і тротуари, робили санітарну обрізку дерев, висадили кілька сот тисяч квітів і сотні дерев.
Директор департаменту зазначив, що особливу увагу в місті приділяють санітарному очищенню території. Зокрема, частина коштів, які Світовий банк виділить Харкову на програми з підвищення енергоефективності, буде спрямована на реконструкцію Дергачівського полігону.
Latest news
20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень21:50 19.06.2026
У суботу на узвозі Клочківському обмежать рух транспорту21:21 19.06.2026
Випускники зі Слобідського району відсвяткували закінчення школи