Харківську гімназію № 6 перейменують у Маріїнську
18:25 10.05.2011
All News

Харківська гімназія № 6 стане комунальною установою «Харківська гімназія № 6 «Маріїнська гімназія». Такий проект рішення буде винесено 18 травня на черговій сесії Харківської міської ради.
Як зазначила директор Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко, цей проект рішення підготовлено на клопотання трудового колективу навчального закладу про повернення гімназії історичної назви. Клопотання підтримала Адміністрація Дзержинського району Харківської міської ради та районне управління освіти.
«Харківська гімназія № 6 – одна з найстаріших шкіл Харкова, їй 140 років – зазначила Ольга Деменко. – Профіль гімназії – філологія. Зараз гімназія забезпечує широку мовну підготовку учнів, успішно поєднує традиції колишньої «Маріїнки» та інновації сучасної школи».
Довідка: У 1866 році Харківська міська дума віддала Маріїнському училищу для будівництва Бахтинський двір, де і було побудовано жіночу школу. Міністерство народної освіти в 1870 році затвердило «Нове положення про жіночі гімназії та прогімназії», на підставі якого Харківське Маріїнське училище перетворено в гімназію.
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів















