Харківський метрополітен здобув визнання Європейської бізнес-асамблеї
12:19 26.12.2013
All News

КП «Харківський метрополітен» за підсумками 2013 року визнано найкращим підприємством згідно з рейтингом Європейської бізнес-асамблеї.
Як повідомляє сайт метрополітену, засідання асамблеї відбулося з 18 до 20 грудня в Лондоні (Великобританія). Експерти організації особливо відзначили роботу колективу харківського метро із убезпечення перевезень пасажирів і підвищення якості послуг.
Звання «Найкраще підприємство» надали КП «Харківський метрополітен» з правом використання протягом п'яти років.
Довідка. Європейська бізнес-асамблея (Оксфорд, Великобританія) - неурядова організація, міжнародна корпорація з розробки та впровадження проектів економічного і соціального розвитку регіонів у країнах Східної Європи. Один з напрямків діяльності - маркетингові дослідження ринку. Бізнес-асамблея відзначає компанії, що ефективно працюють у своєму сегменті. Мета дослідження - зорієнтувати європейських інвесторів та ділових партнерів на національні компанії з сучасним менеджментом і надійною діловою репутацією.
На сьогоднішній день харківський метрополітен налічує 29 станцій, три лінії, в ньому курсує 321 вагон, працюють 47 ескалаторів.
Latest news
18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути