Харківські лижниці стали чемпіонами України

17:25 23.02.2012
All News
Харківські лижниці стали чемпіонами України

Харківські спортсменки в складі збірної області посіли перше місце на Чемпіонаті України серед юнаків та дівчат з лижних гонок. 


Як повідомляє сайт Харківської обласної державної адміністрації, змагання проходили 13-18 лютого на базі ОСК «Темп».
У чемпіонаті взяли участь 11 команд із семи регіонів та міст України, загалом 118 спортсменів (юнаки та дівчата 1994–1995 р.н. та 1996-1998 р.н.).
За підсумками змагань чемпіонами України серед дівчат старшого віку в спринтерській естафеті вільним стилем стала пара збірної Харківської області - Юлія  Тарасенко та Олександра Андрєєва.
Крім того,  Олександра Андрєєва здобула срібну нагороду на дистанції 7,5 км вільним стилем. Ще одна харків'янка,  Олена Шаталова, посіла третє місце в спринті серед дівчат середнього віку.
У командному заліку збірна Харківської області посіла перше місце. Перше місце - у спортсменів із  Сумської області, друге - у команди Київської області.
Харківські лижниці стали чемпіонами України
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials