Харківські депутати зіграють у футбол з командами Львова, Одеси і Дніпропетровська

11:08 05.06.2013
All News
Харківські депутати зіграють у футбол з командами Львова, Одеси і Дніпропетровська

I Всеукраїнський турнір з футболу серед команд міських і обласних рад пройде з 7 по 9 червня в Одесі.


Крім депутатів у турнірі візьмуть участь співробітники виконавчих органів місцевих рад. Змагатися між собою будуть команди з Дніпропетровська, Харкова, Львова та Одеси. Від Харківської міської ради виступить команда з 18 чоловік.
 
Другий етап змагань запланований на 6-8 вересня, і пройде він у Дніпропетровську.
 
Як повідомили організатори, наступні етапи турніру, якщо буде досягнута домовленість, пройдуть в 2014 році у Львові та Харкові.
Харківські депутати зіграють у футбол з командами Львова, Одеси і Дніпропетровська
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials