Харків'яни проведуть мітинг на згадку про жертв Дробицького яру

17:38 13.12.2011
All News
Харків'яни проведуть мітинг на згадку про жертв Дробицького яру

Пам'ятний мітинг, присвячений 70-річчю трагедії в Дробицькому яру, відбудеться 14 грудня (початок о 10:30) на території Меморіального комплексу «Дробицький яр».


У заході візьмуть участь представники Харківської міської ради, Харківської обласної державної адміністрації, народні депутати України, Надзвичайний і Повноважний Посол Ізраїлю в Україні, представники національно-культурних об'єднань та громадськості Харкова.
Мітинг-реквієм покликаний нагадати про страшні події, що відбувалися на території Харкова в 1941-1942 роках, під час німецької окупації. Усього за три тижні в Дробицькому Яру було розстріляно приблизно 16–20 тис. чоловік, основна «провина» яких полягала в тому, що вони переважно були єврейської і ромської національностей. 
Відзначимо, що Меморіальний комплекс «Дробицький яр» відкрили в Харкові 12 грудня 2002 року.

Харків'яни проведуть мітинг на згадку про жертв Дробицького яру
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials