Харків'яни проведуть дев'ять «Музичних вечорів» у філармонії

16:16 08.09.2011
All News
Харків'яни проведуть дев'ять «Музичних вечорів» у філармонії

Щорічне свято камерної музики - Міжнародний фестиваль «Музичні вечори» - відкриється 8 вересня в Харківській обласній філармонії.


Для харків'ян і гостей міста сьогодні виступить Квартет ім. Шимановського, солісти: Андрій Бєлов (скрипка), Гжегож Котов (скрипка), Володимир Микитка (альт), Мартін Синявський (віолончель) і Валерій Соколов (скрипка). У програмі Шуберт - тріо B dur, Прокоф'єв - Соната для двох скрипок op. 56, Бетховен - Квартет для двох скрипок альта і віолончелі op. 59 № 2.
У рамках фестивалю в Харківській філармонії й Органному залі пройде дев'ять концертів за участю всесвітньо відомих солістів. Вони виконають шедеври ансамблевої музики. Ведучий «Музичних вечорів» - популярний московський музичний критик Артем Варгафтік, автор і ведучий телепередач «Партитури не горять» і «Оркестрова яма».
З повною програмою фестивалю можна ознайомитися тут.
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials