Харків відвідала делегація екологів та представників муніципалітету з Нюрнберга
12:16 21.06.2011
All News

21 червня в Будинку Нюрнберга відбулася конференція з охорони довкілля в рамках побратимства міст Харкова та Нюрнберга. Головна тема конференції - «25 років після Чорнобиля: загроза довкіллю та його захист у Німеччині та Україні на сучасному етапі».
У складі німецької делегації учасників конференції до нашого міста прибули начальник управління з питань навколишнього середовища Нюрнберга доктор Петер Плушке, експерт з наслідків чорнобильської катастрофи доктор Альфред Кербляйн, голова Спілки захисту природи в Баварії Андре Вінкель і молоді екологи Німеччини.
Мета їхнього візиту - поглиблення співпраці з екологічних тем торішньої конференції, обмін інформацією про атомну енергію, поновлювані види енергії, конфлікти економіки та екології, про загрозу довкіллю через корозію грунту і знищення лісів.
Візит німецької делегації до нашого міста триватиме до 24 червня. За цей час екологи Харкова та Нюрнберга мають намір провести порівняльний аналіз охорони довкілля в містах-побратимах, обговорити участь фахівців із захисту довкілля в муніципальній політиці, побувати в музеї Чорнобиля на Салтівці та зустрітися з харківськими чорнобильцями.
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів