Гуртожиток медичної академії післядипломної освіти можуть передати місту
16:42 19.07.2013
All News

Гуртожиток по Салтівському шосе, 268 Харківської медичної академії післядипломної освіти можуть передати до комунальної власності Харкова.
З проханням сприяти в цьому питанні до міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової звернувся народний депутат України, голова міжфракційного депутатського об'єднання «За Харків! За Слобожанщину!» Валерій Писаренко.
За словами народного депутата, це питання потребує термінового вирішення, оскільки гуртожиток знаходиться в аварійному стані через неприйняття балансоутримувачем відповідних заходів з утримання у належному стані будинку та прибудинкової території. Крім цього, існує проблема конфлікту між мешканцями гуртожитку та балансоутримувачем: свого часу медична академія подала ряд позовів до суду про виселення з гуртожитку сімей з дітьми без надання їм іншого житлового приміщення.
«Прийняття гуртожитку №268 до комунальної власності дозволить забезпечити жителів житлово-комунальними послугами на належному рівні, також харків'яни зможуть реалізувати своє право на приватизацію займаної житлової площі», - зазначив Валерій Писаренко.
Численні скарги від мешканців гуртожитку раніше були враховані Харківською міською радою. Так, у квітні цього року на ім'я міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової було направлено відповідні звернення й рішення сесії міської ради.
Latest news
20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень21:50 19.06.2026
У суботу на узвозі Клочківському обмежать рух транспорту21:21 19.06.2026
Випускники зі Слобідського району відсвяткували закінчення школи