Геннадій Кернес вітає харківських школярів з перемогою у Кубку українських шкіл

11:37 11.05.2013
All News
Геннадій Кернес вітає харківських школярів з перемогою у Кубку українських шкіл

Харківські школярі вчора, 10 травня, поборолися за звання кращих знавців історії Другої світової та Великої Вітчизняної війн.


Конкурс в
ідбувся у рамках спецвипуску «Шустер live. Кубок українських шкіл. Історія, що сталася у світі у 39-45-му роках минулого століття». Трансляція конкурсу проходила в прямому ефірі на телеканалі «Інтер».

Харківський міський голова Геннадій Кернес вітає юних знавців з перемогою та бажає удачі у всіх справах і починаннях, віри в себе і власні сили, не зупинятися на досягнутому, втілення всіх планів і бажань, особистих досягнень, міцного здоров'я, щастя, вірних друзів та великої любові.

Геннадій Кернес підкреслив, що юні знавці - це майбутнє Харкова, молоде покоління, яке буде вершити долю нашого міста надалі, їх енергія і прагнення до розвитку вже знаходять втілення у навчанні та громадському житті.

Зазначимо, головним арбітром Кубка виступив перший президент незалежної України Леонід Кравчук. У конкурсі також брали участь школярі з Києва, Львова та Одеси.
© 2026 All rights to materials posted on the site belong to Kharkiv City Council
Terms of use of site materials