Геннадій Кернес привітав ФК «Металіст» зі «сріблом» чемпіонату України
13:15 20.05.2013
All News

Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав ФК «Металіст» з перемогою над командою «Дніпро» та виходом до Ліги Чемпіонів.
«Це історична перемога, яка викликає гордість і колосальну наснагу. Від імені всіх харків'ян я дякую гравцям команди, Мирону Богдановичу Маркевичу та президенту клубу Сергію Курченко і щиро вітаю команду з виходом у Лігу Чемпіонів!
«Металіст» показує все кращі і кращі результати, очевидно, що нереалізовані амбіції колишнього власника реалізував молодий та амбітний Сергій Курченко. Упевнений, що в основі нинішнього успіху клубу лежать ефективне управління й чітке розуміння завдань, які ставить перед «Металістом» новий президент - не просто сподобатися публіці, а вийти на європейський рівень гри і рівень перемог, відчуваючи за собою любов мільйонів уболівальників і патріотів Харкова та України», - йдеться у привітанні міського голови.
Довідка. ФК «Металіст» 19 травня вперше у своїй історії став срібним призером чемпіонату України з футболу, вигравши вдома з рахунком 2:1 у дніпропетровського «Дніпра». Друге місце дає право команді «Металіст» брати участь у Лізі Чемпіонів.
Latest news
18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути