Геннадій Кернес привітав ФК «Металіст» з перемогою
21:30 04.05.2013
All News

Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав головного тренера ФК «Металіст» Мирона Маркевича, гравців клубу та його президента Сергія Курченка з перемогою над ФК «Динамо» у матчі Прем'єр-ліги України з футболу.
«Ваша команда виправдала довіру тисяч харків'ян і здобула перемогу у грі з однією з найсильніших команд країни. Упевнений, що це перший крок на шляху до досягнення головної мети клубу і його нового президента - вивести «Металіст» у чемпіони країни. Бажаю вам і гравцям міцного здоров'я, невичерпної енергії, нових досягнень і яскравих, красивих голів!» - зазначив міський голова.
Сьогодні, 4 травня, ФК «Металіст» у 27-му турі Прем'єр-ліги України виграв на своєму полі у ФК «Динамо» з рахунком 2:0. У харків'ян голи забили Марко Девіч (35-а хв.) та Клейтон Шавьєр (60-а хв.). Таким чином, харківська команда посідає друге місце в чемпіонаті країни.
На сьогоднішньому матчі були присутні Харківський міський голова Геннадій Кернес та голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів







































































