Геннадій Кернес приступив до виконання обов'язків міського голови
15:59 17.06.2014
All News

Геннадій Кернес сьогодні, 17 червня, приступив до виконання обов'язків Харківського міського голови.
Про це він повідомив на прес-конференції в харківському аеропорту після свого прибуття в Харків з Ізраїлю, де проходив лікування. Мер зазначив, що з цього моменту повністю готовий займатися всіма сферами життєдіяльності міста, незважаючи на свій стан здоров'я.
За його словами, він працював і перебуваючи на лікуванні за кордоном, а з сьогоднішнього дня, вже будучи в рідному місті, виконуватиме колишні обов'язки: буде вирішувати всі проблемні питання, зустрічатися з харків'янами і вести активну діяльність, як і раніше.
Нагадаємо, до повернення мера його обов'язки виконував секретар Харківської міської ради Олександр Новак.
За його словами, він працював і перебуваючи на лікуванні за кордоном, а з сьогоднішнього дня, вже будучи в рідному місті, виконуватиме колишні обов'язки: буде вирішувати всі проблемні питання, зустрічатися з харків'янами і вести активну діяльність, як і раніше.
Нагадаємо, до повернення мера його обов'язки виконував секретар Харківської міської ради Олександр Новак.
Latest news
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів